od Vladi VavrouSkova

31 prosince, 2020

Poslední dobou se mi stále objevuje v mysli název této knihy. A to vždy, když začnu přemýšlet, co vám napíšu na závěr roku 2020.

 

Asi si teď ťukáte na čelo, že přece rok je jen rok a ne celý život. Možná máte pravdu, ale my s Klementinou cítíme, že je potřeba to vzít z gruntu.

 

Od té doby, co jsme se s Klementinou seznámily v kavárně – více se o tom dozvíte z e-knihy: Rady s Klementinou – O životě bez bolestí  ZDE –  uteklo už pět let.

 

Tehdy se naše cesty propojily přes příběhy. V příbězích jsme radily, jak mají ženy pohlížet na své zdraví a co jim nemoc chce říci. A nakonec z toho vznikla e-kniha.

COVER RADY S KLEMENTINOU
E-KNIHA – RADY S KLEMENTINOU – O ŽIVOTĚ BEZ BOLESTÍ

Klementina byla vzorná žačka a tak se postupně uzdravovala ze svých bolestí hlavy a zad. Díky praktikám, které jsem jí učila, měla čím dál tím víc vlastních zkušeností.

 

A po čase zjistila, že jí mé rady pomáhají. Za dva roky jsme dostaly nápad, že budeme ženám pomáhat ještě víc. Vznikl projekt Myšlením ke zdraví.

 

Než jsme rozjely programy pro ženy, které trápila bolest hlavy, „odskočila“ jsem si napsat knihu o meditacích. Díky tomu, že jsem absolvovala kurz na terapeutky Alfa Meditací a praktikovala jsem je denně a jsou dodnes součástí mého života, přála jsem si předat své zkušenosti v knize.

 

Vznikla kniha plná příběhů s nahraným meditacemi.

 

Byla to má první vydaná kniha s názvem Nové Začátky – Děje se to právě teď. Meditace v knize byly zvukové. Ale kniha nebyla jen moje, byla právě, díky meditacím, ještě spoluautorky.

 

Přestože měla kniha velmi dobře našlápnuto – byla křtěná od spoluautorů Zákonů Bohatství – byla i tak odsouzena k zániku a její místo na výsluní knižního trhu nemělo dlouhého trvání a příběhy z knihy málem upadly do propadliště dějin.

 

To jsem, ale nebyla schopná dopustit, a den co den, po dobu čtvrt roku, jsem přemýšlela, co s tím, neboť jsem bez souhlasu spoluautorky nemohla knihu Nové Začátky – Děje se to právě teď, prodávat.

 

A k tomu jste mi chyběli – VY – milí čtenáři.

Měla jsem strach, že na mě zapomenete.

Ale nápad, jak dostat zpátky mezi vás příběhy Mladé Meditace, stále nepřicházel.

Nechala jsem to tedy osudu a rozhodla se, že se vrátím k tomu, co mě vždy naplňovalo. Pomáhat ženám v oblasti zdraví.

 

Během týdne vznikl obsah, který radil ženám s bolestmi hlavy.

 

V e-booku byl popsán příběh dvou bytostí. Bytosti Bolesti hlavy a Bytosti Zdraví. Bytost Zdraví pomáhala svými radami Bytosti Bolesti hlavy, jak mají reagovat na osm emocí, které ženy v průběhu života potkávají. Díky nim je bolí hlava, a jak bolesti mají řešit.

 

E-book 8 chyb, které vám způsobují bolest hlavy a jak se jich zbavit najdete ZDE. 

E-BOOK – 8 CHYB, KTERÉ VÁM ZPŮSOBUJÍ BOLEST HLAVY A JAK SE JICH ZBAVIT

 

Díky tomu, že jsem přestala myslet na příběhy z první vydané knihy, si má mysl odpočinula a já byla otevřena novým nápadům, tedy jednomu. Přivedla mě na něj Klementina.

Nabídla se, že knihu spolu přepíšeme a ona bude s Mladou meditací Nový Začátek pomáhat čtenářům s praktickou částí v knize – s meditacemi.

Skákala jsem, nad tím nápadem, v tu chvíli, samou radostí,.

 

Kniha s novým názvem Nový Začátek s Klementinou, byla přepsaná během jednoho měsíce.

 

Na vánoce 2018 jsem ji mohla posílat jako elektronický dárek všem starým, ale i novým čtenářům.

Tato knížka nám s Klementinou přirostla k srdci. Vyšla v elektronickém portále jako e-kniha a můžete si ji v tomto formátu koupit ZDE

Měla jsem však kolem sebe i vás, kteří držíte rádi knížku v ruce a tak jsem ji i vytiskla. Na podzim v září 2019 jsem ji vydala. I ona měla štěstí, že mohla být pokřtěná.

Od té doby Nový Začátek je u svých čtenářů, kteří ji vnímají jako svou kamarádku a vrací se k ní. A že mám pravdu, se dozvíte ZDE.

Chcete mít také svou kamarádku u sebe? Zde je jednoduché řešení. Tudy nebo přes e-shop Kosmas nebo v knihkupectvích do kterých Kosmas knihu distribuuje.

KNIHA – NOVÝ ZAČÁTEK S KLEMENTINOU

 

Před vánocemi 2019 mě popadla opět touha zpříjemnit vám i tyto vánoce. Já sama ráda dostávám od Ježíška knihy.

 

Vydala jsem zapisovací knihu Vděčníček.

K dnešnímu dni, je pro úspěch vyprodán.

ZAPISOVACÍ KNIHA – VDĚČNÍČEK

 

Zapisovací kniha Vděčníček je zatím k dostání jako e-kniha ZDE. Pokud byste měla zájem o tištěnou verzi napište mi na e-mail naslovicko@klementinavypravi.czZařadím vás na čekací listinu.

Když jsme se s Klementinou utvrdily v tom, že ženy, ale i muže zajímá oblast zdraví, tak jsme se naplno vrhly na pomoc s bolestmi hlavy.  Ale byly jsme zklamány, reakcemi žen, které volily cestu pohodlí v podobě pilulky.

 

Zklamaná byl nejvíc Klementina, která se díky radám zbavila bolesti hlavy a věděla, jak reagovat na své bolesti a chtěla všem ženám také poradit.

 

Tentokrát ji pomohl, její nejmladší syn Samík. Je mu osm let a má velmi rád pohádky, které mu maminka Klementina dřív občas vyprávěla.

 

První pohádku, kterou Samíkovi vyprávěla, se jmenuje

O Pampelišce – Sluníčku bylinek.

Tu má Samík asi nejraději a vy se k ní dostanete ZDE

E-KNIHA – O PAMPELIŠCE SLUNÍČKU BYLINEK

 

A ani já jsem tentokrát nemohla nechat Klementinu bez pomoci.

Domluvily jsme se, že pro ni a jejího synka Samíka budu psát pohádky.

Klementina tento nápad prozradila maminkám, které znala od Samíka ze školy, z hřiště a z okolí.

To jsem se ale dozvěděla až později, kdy za mnou Klementina přišla s tím, že by maminky velmi rády četly také svým dětem pohádky, ale nemají čas.

 

Proto vznikla skupina Kniha je čas na pohádky/Tvorba, kde spolu s maminkami, které na děti čas mají nebo se učí si čas na děti udělat, tvoří s námi knihu Je čas na pohádky.

JE ČAS NA POHÁDKY
PŘIPRAVOVANÁ KNIHA POHÁDEK „JE ČAS NA POHÁDKY“

 

Díky maminkám, které jsou ve skupince s Klementinou víme, že chceme ostatním maminkám pomáhat, aby na své děti měly více času a to nejen na čtení, ale i na hraní a tak vzniká obsah knihy Je čas na pohádky, která bude jiná než s jakými knihami se mnoho maminek setkává.

A v čem je kniha Je čas na pohádky jiná, se dozvíte v příštím článku.

{"email": "Neplatná e-mailová adresa", "url": "Neplatná adresa webové stránky", "vyžadováno": "Chybí povinné pole"}

Maminko, víte,  jak najít  nové pohádky  pro své dítě ?

>