Vyberte si knihu z dětského regálu nebo z regálu pro dospěláky

JE ČAS NA POHÁDKY

Kniha "Je čas na pohádky" je vytvořena spolu s maminkami a jejich dětmi ze skupiny Kniha je čas na pohádky/Tvorba. Děti k pohádkám kreslí obrázky. V knize je 12 pohádek , na měsíc je vždy jedna a mezi tím, jsou různé dětské aktivity - omalovánky, vystřihovánky, křížovky, meditace...  

VIDEOLEPORELO 

POHÁDKA O PAMPELIŠCE-SLUNÍČKU BYLINEK

Pohádky nemusí být jen tištěné. Pro ty chvíle, kdy vašim dětem chybí obrázky v tištěné knížce nebo potřebujete trochu času na sebe nebo na práci, zastoupí vás vyprávějící hlas ve videoleporelu.     


NOVÝ ZAČÁTEK S KLEMENTINOU

Kniha je hlavně pro maminky, které by si rády na sebe udělaly čas . Kniha příběhovou formou učí ženy ponořit se do klidu. Pomáhá jim Meditace Nový Začátek a Klementina. Kniha je interaktivní , najdete v ní sedm příběhů na téma: Strach, Ego-Znovuzrození, Očista Mysli, Bolesti Hlavy, Bolesti Zad, Láskování a Nový Začátek. V knize si můžete před a po meditaci vybarvit mandalu a rozdíl vám napoví, jak vám meditace pomohla.  

VDĚČNÍČEK

Vděčníček je zapisovací kniha . Je to zápisník, kam si nejen vy maminky zapisujete denně vše, za co jste vděční. Za odměnu týden vybarvíte a ještě se můžete těšit na radost každý afirmaci nebo citát.    

Vděčníček je vyprodán. V případě vašeho zájmu mi napište na e-mail: nasloicko@klementinavypravi.com

>